טרנדים חדשים בתאורה לבית

טרנדים חדשים בתאורה לבית

יש הרבה מאוד טרנדים חדשים בעולם התאורה לבית שהופכים את תחום עיצוב הפנים של הבית למודרני ועדכני. גופי התאורה החדשים הם חכמים יותר ומעוצבים בסגנון שמתאים לאורח חיים עכשווי ומודרני.

מבחינת סגנון התאורה סגנון שמשלב עץ הוא כרגע החם ביותר ואפשר גם לקרוא לו סגנון כפרי. יש מגוון של גופי תאורה שמשלבים עץ בתוכם כמו למשל הגוף בתמונה.

הסגנון הכפרי והקל הזה מתאים מאוד לטרנדים החדשים בתחום עיצוב הפנים.

עוד טרנד חדש הוא בתחום הפרופילים ופסי הלד. פרופילי לד נותנים גמישות מירבית בתאורה לכל חלל בבית כי אפשר לחתוך אותם וליצור כל מיני עיצובים מעניינים. פסי לד יכולים להתאים בסלון של הבית, בחדר האמבטיה או באי מטבח.

את הפרופילים אפשר לבחור בצבעים שונים וגם בגדלים שונים בהתאמה אישית. את נורות הלד שבתוך הפרופילים אפשר לבחור בגוון אור יום, גוון אור חם או קר וגם בגוון אור משתנה.

באמצעות פרופילי לד מאלומיניום תוכלו לרשת את כל הבית שלכם בתאורה מעוצבת ומודרנית שמתאימה לכל חלל.

עוד תחום מעניין שקיים הוא תאורה לפסי צבירה. פס צבירה עשוי מאלומיניום ועליו ניתן להבריג גופי תאורה כמו ספוטים לכל אורכו באיזה נקודה שנבחר. כל פס הצבירה ניזון מאותה נקודת מתח בקיר וכך גם כל הגופים שנמצאים עליו. פסי צבירה קיימים כבר הרבה מאוד שנים בחנויות ובתי עסק אך לאחרונה הפכו טרנדיים מאוד גם בבתים פרטיים.

פסי הצבירה גמישים מאוד בתפעול שלהם וכמובן אפשר לבחור הספקים וגווני אור שונים שמתאימים לכל איזור בבית.

בתחום התאורה החכמה אנחנו רואים לאחרנוה יותר ויותר גופי תאורה "חכמים" שכוללים שלט רחוק להפעלה ולכיבוי, לשינוי גוון אור של התאורה ואפילו טיימר לתזמונים קבועים של הדלקה וכיבוי.

כל התחום הולך לכיוון של גמישות מצד הלקוח שיכול לשנות את עוצמת התאורה, גוון האור של התאורה והצבע שלה. רוב הלקוחות רוצים את האפשרות לשנות את מקור האור מתי שמתחשק להם. בחלק גדול מהמקרים ניתן לשלוט באור מהטלפון באמצעות בלוטות'.

עוד טרנד חדש שקיים הוא מוזיקה מתוך נורת הלד שעליה ניתן לשלוט מתוך אפליקציה ייעודית או משלט רחוק.

דילוג לתוכן