שיפוץ דירה הוא פרויקט גדול הדורש תכנון מסוים. השלב הראשון הוא לקבל הערכות לכל החומרים והשירותים הנדרשים לשיפוץ. זה יאפשר לך לתכנן מראש ולהישאר במסגרת התקציב.

אם אתה רוצה לעשות את זה בעצמך, אתה צריך לחפש מקורות של חומרים זולים. אתה יכול למצוא עצים זולים בחנויות שיפוץ הבית, בעוד מכשירי חשמל משומשים ניתן למצוא גם באינטרנט או במוסך מכירה.

בעזרת AI, בעלי בתים יכולים למצוא את רעיונות השיפוץ הטובים ביותר לביתם תוך זמן קצר. אפשר להשתמש באפליקציה מבוססת בינה מלאכותית שיכולה להמליץ על רעיונות עיצוב לפי הטעם והתקציב שלך.

כלי בינה מלאכותית כמו פונקציית המשאלות של Houzz יכולים לחסוך לך שעות של ציד דרך Pinterest ודפדוף במגזיני עיצוב כאשר אתה צריך להמציא תוכנית שיפוץ.

בעלי בתים יכולים גם לנצל את מה שה-AI מציע מבחינת עיצוב על ידי שימוש בו להדפסת תלת מימד. הם יכולים להשתמש באפליקציה כמו מעבדת 3D Home Design של Houzz המאפשרת לייבא את תוכניות הרצפה שלהם, לבחור רהיטים, לשנות צבעים, ריהוט ואפילו להוסיף דברים כמו יצירות אמנות או אגרטלים מבלי לצאת מהאפליקציה.

שיפוץ דירה הוא דרך טובה לשנות את המראה והתחושה של חלל. להלן הצעדים שכדאי לנקוט בעת תכנון שיפוץ הדירה.

1) הערכת היקף העבודה: זהו השלב הראשון בכל פרויקט שיפוץ. זה עוזר בהחלטה, תכנון פרויקט ותקצוב לתהליך זה. אתה צריך לשקול אם אתה רוצה לשמור על חלקים מסוימים של הנכס או לא בזמן השיפוץ שלו. אם תחליט על מהפך מלא, אז אתה צריך להתייעץ עם מומחים בתחום זה ולהגדיר אומדן לאומדנים אלו.

2) כתוב תקציב: לאחר שתגדיר את התוכנית עבור הפרויקט שלך, אתה יכול כעת לסיים את התקציב שלך על ידי התחשבות בכל ההוצאות הקשורות אליו, כגון עבודה, חומרים וכו'. ודא שכל מרכיבי העלות