מנעולנים מומלצים

מהו מנעולן?

מנעולן הוא אדם המתמצא בעבודה עם מנעולים, אשר מותקנים על דלתות, חלונות, כספות ורכבים. תפקידם של מנעולנים הוא להתקין, לתקן ולהתאים מנעולים למגוון יישומים, מרכבים ועד לבנייני משרדים. הם גם מספקים שירותים לאנשים הנתקעים מחוץ לרכושם או לאלו המעוניינים בייעוץ לגבי מערכות האבטחה שלהם. מקצוע המנעולנות הוא עתיק, קיים מאז המצאת המנעולים והמפתחות והתמקצעות בעבודה איתם.

מה עושה מנעולן?

מנעולנים הם אנשי מקצוע מיומן המתקין, מתאים ומתקן מנעולים מסחריים, למגורים ולרכב ומכשירי אבטחה. מנעולנים מייצרים ומשכפלים מפתחות נעילה, משנים שילובי מנעולים ועוקפים מנעולים כאשר הם מורשים לכך. המיומנות והידע שלהם בהתקנה ותיקון חומרת אבטחה קונבנציונאלית ומערכות מנעולים לוקחות אותם לעבודה במפעלים למגורים, מסחר ותעשייה הדורשים רמות שונות של אבטחה פיזית כדי להגן עליהם מפני כניסה לא מורשית.

קיימת תפיסה מוטעית כי מנעולנים בוחרים מנעולים בלבד. אמנם זוהי המשימה הידועה ביותר שלהם, אך הם גם מבצעים מספר דברים נוספים:

חיתוך מפתחות – מנעולנים יכולים לחתוך מפתחות למנעולים בבנייני מגורים ומסחר, כלי רכב, כספות, חלונות וכו '.

לספק מנעולים לחלונות ולדלתות – מנעולנים מסוגלים לספק, לשרת ולתקן מנעולי חלונות ודלתות, שניים מסוגי המנעולים הנפוצים ביותר לשימוש מגורים ומסחריים.

ספק מנעולים לכספות אבטחה – לא נפוץ כמו מנעול הדלתות, מנעולי כספת הם סוג של מנעולים המתמחים במנעולנים – הם מסוגלים לספק, להתקין, לפתוח ולתקן את כל סוגי הכספות וכספות האבטחה.

לספק שירות מנעולן אוטומטי – מנעולנים רבים מסוגלים לספק שירות מנעולנות אוטומטיות ללקוחותיהם, כאשר לאנשים ניתנת גישה לפתיחת דלת מכוניתם אם הם נעלו מפתחות ברכבם. מנעולנים יכולים גם לתכנת או לתכנת מחדש מפתחות מרוחקים ומפתחות משדר, לתקן את מפתחות המפתחות לרכב, או לספק מפתח חדש לרכב.

לספק מערכות בקרת כניסה – יש כמה מנעולנים המסוגלים לספק ולהתקין מערכות בקרת כניסה אלקטרוניות עבור לקוחותיהם, אולם זוהי התמחות שלא כל המנעולנים מציעים.

תמיד טוב לשמור מספר של מנעולן מומלץ אשמח להמליץ לכם על אביחי המנעולן ו  העובד בפריסה ארצית בהתחייבות הוא איש מקצוע אמין במחירים משתלמים במיוחד.

דילוג לתוכן